CİLT YENİLEME VE GENÇLEŞTİRME

CİLT YENİLEME

 

 

İĞNESİZ MEZOTERAPİ

 

Mezopeeling iğnesiz mezoterapi en çok lifting etkisi için tercih edilmektedir. Uygulama içeriğinde kullanılan maddelerle ciltte kolajen oluşumunu arttırılır ve anında etki göstererek daha canlı ve genç bir görünüme kavuşursunuz.

 

 

 

 

MEZOTERAPİ VE  PRP 

Mezoterapi cilt gençleştirici ilaçların küçük iğneler yolu ile cilde verilmesi

PRP: trombosit bakımından zengin plazma tedavisi, kişinin kendisinden alınan kanın çeşitli işlemlerden geçirilerek vücutta tedavisi planlanan dokulara enjeksiyonu şeklinde uygulanan tedavi yöntemidir. Saç dökülmesi ve cilt gençleştirme gibi estetik sorunlara yönelik yapılabileceği gibi yaralı tendonların, bağların, kasların ve eklemlerin iyileşmesini hızlandırmak için de kullanır.

 

 

 

 

 

 

 

RADYOFREKANS AMELİYATSIZ YÜZ GERME Hİ FU

HIFU açılımı High Intensity Focused Ultrasound şeklindedir ve baş harflerinden oluşan bir kelime olarak karşımıza çıkar. Türkçe karşılığı ise yüksek yoğunluklu fokuslu ultrason olarak bilinir. HIFU’nun daha yaygın halde kullanımı ise fokuslu ultrason şeklindedir. O yüzden bu yazımız aynı zamanda Fokuslu Ultrason nedir sorusuna da yanıttır. Ses dalgaları ile yapılan bir tedavi yöntemi olup, dünyanın en etkili cilt toparlama ve cilt gençleştirme uygulamasıdır.

HIFU Tedavisi, cildi sıkılaştıran, gençleştiren, kaldıran ve toparlayan bir tedavi yöntemidir. Vücut dokularının derin katmanlarını hedef alır. Kolajen üretimi ve yenilenmeyi sağlar. Ameliyatsız yüz germe olarak da ün yapmış olan HIFU, cerrahi bir müdahale değildir.

HIFU TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?

Tedavi nasıl yapılıyor? Tedavisi acı hissi uyandırıyor mu? Bu tür sorular da yine HIFU yaptırmaya karar verenlerin merak noktası. Temiz bir cilde yapılması gereken bu uygulamasında öncelikli olarak cilt temizlenir. Ardından uygulama yapılacak bölge için bir haritalama yapılır ve HIFU başlığı haritalandırılan bölgeye uygulanır. Acı hissiyatı kişiden kişiye farklılık gösterebileceği gibi uygulanan bölgeler arasında da farklılıklar yaşanmaktadır. Bu tür durumlar için ise anestezi kremi ile tedavi yapılacak kişi önceden rahatlatılmaktadır.

HIFU TEDAVİSİ NASIL SONUÇ YARATIR?

Peki HIFU nasıl etki yaratır ve nasıl bir performansa sahip? Günümüzün en popüler ve etkili cilt toparlama işlemi olarak bahsedeceğimiz HIFU, dünya çapında yüksek müşteri memnuniyeti sağlamış durumdadır. Bir çok ünlü isim tarafından da kullanılan fokuslu ultrason (HIFU), ciltte azımsanmayacak oranda toparlama sağlar. Değişimi ve farkı anlamak için herhangi bir çaba sarf etmezsiniz. Uygulama yapılan kişiler üzerindeki değişimler inanılmaz boyutta olabilmektedir. Sağladığı faydaları sıralamak gerekirse cilt germe, sıkılaştırma, kırışıklıkları giderme, cilt kaldırma ve toparlama şeklinde bahsedebiliriz. Bu sayede daha genç bir görünüme sahip olmak mümkün.

 

 

DERMAPEN

Dermapen TedavisiDermapen minimum epidermal hasarla cildin doğal kollajen ve elastin üretimini harekete geçiren mikro iğneleme yöntemidir. ... Dermapen, tedavi etkinliği fazla maliyeti ise düşük bir tedavi yöntemidir.

 

 

 

 

CİLT GENÇLEŞTİRME ANTİAGEİNG

 

 

DERMAHEAL İĞNELİ MEZOTERAPİ (KÖK HÜCRE TEDAVİSİ)

 

 

 

DERMAL DOLGULAR  BOTOX

 

 

 

 

 

COOL LİFTİNG        CARBONDİOKSİT GERME

 

 

BABY BEAUTY GUN ( BEBEK GÜZELLİĞİ TABANCASI)

 

İNFİNİTİ ALTIN İĞNE THERMAGE BAŞLIKLI SKLEROTERAPİ İĞNE VE LAZER RADYO FREKANS

 

 

 

 

 

 

İP ASKI

 

 

 

 

 

 

 

PİCOLAZER

 

 

 

 

 

 

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

Plexr Lazer Nedir?

Plexr Lazer için kısaca ameliyatsız,dikişsiz,iz bırakmayan göz çevresi estetiği diyebiliriz ama kullanım alanı aslında oldukça geniş bir yöntemdir. Tüm dünyada 45’den fazla ülkede 5000’den fazla doktorun aktif olarak kullandığı PLEXR,15 yıllık bir geçmişe sahip, klinik çalışmaları yapılmış, uzun süreli sonuçları takip edilmiş, CE Belgesi ve uluslararası patente sahip bir cihazdır. 
Göz kapağı estetiğinde, göz altı ve çevresini sıkılaştırmada, dudak üstü çizgilerin giderilmesinde, leke, yara izi ve akne tedavisinde, çatlak tedavisinde ve karın sıkılaştırmada, ben ve siğil tedavilerinde, tüm yüz kırışıklıklarının giderilmesi gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.
 

Plexr Lazer Nasıl Uygulanır?

Öncelikle uygulamanın yapılacağı bölge temizlenir sonra lokal anestezik krem sürülür ve uyuşma beklenir. Plexr; plazma enerjisini(maddenin 4.halini) kullanan bir tekniktir. Uygulanacak cilt yüzeyi ve cihaz arasındaki potansiyel farkı ile havada bulunan gazları plazma enerjisine dönüştürür. Bu enerji cilt üzerindeki lezyonun buharlaştırarak (süblimleştirerek)problemli dokuları yok ederken, yeni doku oluşum sürecini de başlatmış olur.